afd- 26 februari 1987 23 - de werkwijze van het ambtelijk apparaat; - de organisatie van de financiële administratie en van het beheer van de geldmiddelen van de gemeente. De inhoud van de verordenirig spreekt voor zichzelf. Op één punt willen wij echter de aandacht vestigen. Ten aanzien van aangelegenheden waarin zuiks gewenst wordt geacht geeft ons college een kader aan voor de be- leidsvoorbereiding door het ainbtelijk apparaat, de zogenaamde bestuurs- opdracht. Zie hiervoor artikel 26 van de ontwerp-organisatieverordening 1987. Deze verordening geeft de wijze aan waarop de organisatie moet gaan funktioneren; daarbij wordt tegemoet gekomen aan de wens van een betere beheersbaarheid. Overleq medezeggenschapscoiimiissies (bijlage 7) De door de medezeggenschapscommissie g.t.b. (mc-gtb) en de medezeggen- schapscommissie secretarie (mc-secr) uitgebrachte adviezen zijn als bijlage 7 bij dit raadsvoorstel gevoegd. Mc-gtb Met betrekking tot de taakafbakening tussen Wonen en Genieentewerkeri adviseert de mc-gtb niet af te wijken van de taakafbakening in het raadsbesluit van 25 september 1986. Op basis van de uitkomst van diepgaand overleg waren wij tot de konklusie gekomen dat een deel van betrokkenen een sanienwerkingsmodel niet werkbaar aciitte. Om deze reden hadden wij besloten u voor te stelien de taakafbakening tussen Wonen en Gerneentewerken te bepalen zoals in bijlage 1 is weergegeven. Nu alle betrokkenen unariiem van mening zijn dat het door de mc-gtb beschreven samenwerkingsmodel goed kan werken hebben wij besloten dit advies over te nemen. Door de mc-gtb wordt geadviseerd de samenvoeging van de afdelingen Weg- en Waterbouw en Bouwkunde niet door te laten gaan, omdat de door ons genoemde voor- en nadelen van deze samenvoeging niet. relevant zijn. Dit advies hebben wij niet opgevolgd. In het algemeen streven wij naar zo sterk mogelijke afdelingen. Om te voorkomen dat bij Gemeentewerkeri twee relatief kleine organisatie-eenheden ontstaan hebben wij, gelet op - 7 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 61