'e afd- 26 februari 1987 23 een zekere verwachtschap van taken gekozen voor een sanienvoeging van de afdelingen Weg- en Waterbouw en Bouwkunde. Door deze samenvoeging zal de leiding van bouwkundige werken breder worden, waardoor deze minder kwetsbaar is bij ziekte, vakantie etc. Wij sluiten niet uit dat op termijn een vermindering van het aantal afdelingen bij Gemeentewerken nader aan de orde zal komen. De mc-gtb konstateert een loskoppeling van het bedrijfsbureau van de administratie en het laten vervallen van de afdelingen administratie en de afdeling beheerszaken bij Wonen. Hierop zijn wij reeds in dit voorstel ingegaan. De opmerking van de mc-gtb om het niet te laten komen tot nieuwe knel- Punten door een tekort aan formatieplaatsen bij de nutsafdelingen is vo°r ons aanleiding om de in de noot van bijlage 5 vermelde formatie- plaats van een direktie van het g.t.b. hiervoor te bestemmen. Onze gedachten gaan uit naar een versterking van het aantal formatieplaat- sen bij de administratie en/of het bedrijfsbureau van Gemeentewerken. Het advies van de mc-gtb om de formatieplaats "technisch milieubeleid" in Wonen door het hoofd van de sektor met de betreffende chefs van de afdelingen te doen bepalen wordt door ons niet opgevolgd. Het aanbren- gen van wijzigingen in de organisatie blijft een bevoegdheid van ons college, die wij niet zullen overdragen aan hoofden van zorgsek- toren. Boveridien is in het op 25 september 1986 door uw raad behandelde voorstel van ons college op deze kwestie ingegaan; hierop willen wij niet meer terugkomen. De mc-gtb bespeurt een diskrepantie tussen de benaming van de leiding- gevenden van de zorgsektoren en de benaining van hoofden van andere gemeentelijke organisatorische eenheden. Wij zijn bereid de hoofden van de zorgsektoren de persoonlijke titel van "direkteur van de zorg- sektor Wonen/Welzijn/Gemeentewerken" toe te kennen. Hc-secr Onze uitgangspunten bij de verdere onderverdeling van de orqanisatie hebben wij reeds in dit voorstel vermeld. Het advies van een werkgroep - 8 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 62