2e afd. 26 februarl 1987 23 om een afzonderlijke organisatorische eenheid voor woonruimteverdeling te maken hebben wij niet overgenonien, onidat het aantal formatieplaat- sen niet groot genoeg zal zijn. Met de door de werkgroep bepleite herkenbaarheid voor de burger van deze medewerkers zullen wij bij de huisvesting van de medewerkers woonruimteverdeling rekening houden. Deze medewerkers zullen in een afzonderlijke voor het publiek herken- bare ruimte gehuisvest worden. Tevens hebben wij in afwijking van een werkgroep de boekhoudkundige verwerking van de uitkeringsadministratie, ondergebracht bij de administratie van de zorgsektor, omdat deze administraties een sterke samenhang hebben en de administratie daardoor bovendien een minder kwetsbare organisatorische eenheid wordt. Het advies om de naam van de centraie afdeling Interne- en Externe Dienstverlening te wijzigen in een voor de burgers herkenbare naam voor de taak, die de afdeling Bevolking nu heeft hebben wij overgenomen. Voorgesteld wordt deze centrale afdeling Interne Oienstverlening en Burgerzaken IDB) te noemen. Het advies om in artikel 49 van de koncept-organisatieverordening letter i te laten vervallen wordt door ons overgenomen. Ditzelfde geldt voor het advies over de term "zuinig beheer" in dit artikel onder letter k. De regeling in artikel 65 van genoemde verordening van het kontante geldverkeer, waarbij kontakt geldverkeer niet zal plaatsvinden met uitzondering van door ons aan te wijzen te innen inkomsten en voor het doen van geringe uitgaven geeft voldoende mogelijkheden voor een goede dienstverlening aan de burgers. De mc-secr konkludeert terecht dat het huidig aantal forinatieplaatsen is gehandhaafd. Gewezen wordt door de mc-secr naar onze toezegging dat bij evaluatie van de reorganisatie bezien zal worden of de forma- tieverdeling in de praktijk voldoet. De mc-secr gaat er van uit dat, waar strukturele problemen ontstaan, een uitbreiding van de formatie zal worden gerealiseerd. Het door ons in bijlage 5 gegeven overzicht van de verschuiving van formatieruimte van de oude naar de nieuwe organisatie moet gezien worden als een leidraad. Pas bij de inpassing en plaatsing zal blijken of deze verschuiving exakt zo is te reali- seren. Het name waar eentiende delen van formatieplaatsen genoemd - 9 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 63