2e afd. 26 februari 1987 23 Wat betreft een verdere onderverdeling van de afdeling Planvorming staan wij op het standpunt dat er zoveel mogelijk geîntegreerd gewerkt moet worden. Om deze reden hebben wij gekozen voor het niet verder onderverdelen van de afdeling Planvorming. Voorkomen wordt dan dat 2 verschillende sekties met een eigen 1ijnorganisatie en een eigen leiding, werkzaamheden verrichter in de planvormingsperiode. Integratie is tevens noodzakelijk doordat be- paalde werkzaamheden voor de afdeling Planvorming gedaan zullen worden door de afdeling VJeg- en Waterbouw en Bouwkunde. Dit staat uiteraard los van eventuele werkverdelingen tussen de mede- werkers van de afdeling Planvorming, waarbij bepaalde medewerkers verantwooi delijkheid krijgen voor een bepaald facet van de planvoorbereiding. Verdere procedure Zo spoedig mogelijk na uw besluit over dit voorstel zullen wij een bege- leidings- en plaatsingscommissie en een bezwarencommissie instellen. De eerste commissie krijgt tot taak - konform het Stappenplan Reorgani- satie Gemeente Heemstede - een plaatsingsplan voor ons college op te stellen. Alvorens hierover te beslissen zal het advies van de commissie voor georganiseerd overleg worden ingewonnen. De bezwarencommissie heeft tot taak ons te adviseren over bezwaren van medewerkers tegen ons voornemen tot overplaatsing. Volledigheidshalve verwijzen wij u naar het gestelde hierover in het in uw vergadering van 25 september 1986 vastgestelde Stappenplan Reorganisatie Gemeente Heem- stede. In de loop van 1987 zullen wij u nog nadere voorstellen doen voor de ver- dere automatisering van de financiële administraties. Deze automatisering is noodzakelijk om te komen tot een centrale sturing en beheersing van de middelen. - 11 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 65