le afd. 26 februari 1987 VASTSTELLING VAN HET INFORHATIEPLAN Neemstede, 16 februari 1987. Aan de raad, Uw raad heeft bij.de behandeling van het beleidsplan in de vergadering van 28 november 1986, de volgende afspraak geformuleerd: In het kader van de verdere ontwikkeling van het gemeentelijk informatiebeleid worden achtereen- volgens een informatieplan en een automatiseringsplari opgesteld. Uiterlijk 1 juli 1987 dient de raad zich hierover te kunnen uitspreken.1 Wij zijn thans in het stadium dat wij u het Informatieplan kunnen aanbieden. Bij de totstandkoming van dit plan is gezorgd voor een ruime iribreng vari het personeel. Hiervoor zijn vraaggesprekkeri gehouden met de chefs (en eventueel medewerkers) van de verschillende afdelingen. De verslagen van deze gesprek- ken treft u aan als bijlage bij het Informatieplan. Ten aanzien van de inhoud van het Informatieplari merken wij het volgende op: De in deze nota opgenomen projectenlijst (blz. 29) omvat een functionele prioriteitenstel1ing. Dit houdt in.dat op grond van functionele vereisten tot een zekere rangorde tussen de projecten is gekomen. Deze rarigorde houdt echter niet automatisch eeri volgorde in voor realisatie van de verschillende projecten. Dit laatste is afhankelijk van in de nota genoemde factoren, zoals bijvoorbeeld de dan geldende kosten/baten-verhouding. Het Informatieplan geeft de beleidslijn weer voor een op te stellen automati- seringsplan. De planning voor uitvoering van de automatiseringsaktivi- teiten maakt onderdeel uit van het automatiseringsplan. Wij stellen u voor, in te stemmeri met de aerd en de strekking van het Informatieplan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secret.aris, W.EI. van de Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. 24

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 71