WATER (Wa) 28 4e af ARTIKI 1. De op de kaart als zodanig aangegeven gronden zijn bestemd voor waterlopen ten 1. Boi behoeve van de waterhuishouding en het verkeer te water. a. b. 2. Op de in lid 1 bedoelde gronden zijn toelaatbaar: a. waterlopen en bermen; b. bouwwerken, geen gebouwen zijnde. c. c. bruggen met bijbehorende gebouwen. d. 3. De bouwhoogte van de in lid 2 onder b bedoelde bouwwerken, geen gebouwen zijnde mag ten hoogste 1.80 meter bedragen. e. 4. Bruggen met bijbehorende gebouwen mogen uitsluitend worden gebouwd waar op de kaart de aanduiding (X) is aangebracht. 2. Voi sci ARTIKEL 14 GR0ENV00RZIENIHGEN a- 1. De op de kaart als zodanig aangegeven gronden zijn bestemd voor openbare groenvoorzieningen. 2. Op de in lid 1 bedoelde gronden zijn toelaatbaar: a. plantsoenen, bermen en overige groenvoorzieningen; c- b. voetpaden en andere verhardingen; c. bouwwerken, geen gebouwen zijnde. 3. De bouwhoogte van de bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag ten hoogste 3.00 3. meter bedragen. 4. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd het plan te wijzigen in die zin, dat zij de gronden met de bestemming "Groenvoorzieningen"die op de kaart zijn voorzien van de aanduiding "wijzigingsbevoegdheid", in plaats daarvan mogen bestemmen tot "Verblijfsgebied"zulks met dien verstande dat: a. de gronden met laatstgenoemde bestemming zijn bestemd voor verblijf en verplaatsing bepaald door en gericht op de bestemming van de aangrenzende en naburige gronden en in verband hiermee voor verhardingen gericht op gemotoriseerd verkeer en ander verkeer, alsmede voor parkeerplaatsen speelplaatsen en groenvoorzieningen; b. na de planwijziging op bedoelde gronden uitsluitend bouwwerken, geen gebouwen zijnde, met een maximale bouwhoogte van 10.00 meter mogen worden opgericht. 5. Het besluit tot wijziging wordt niet vastgesteld en ter goedkeuring aan Gede- puteerde Staten gezonden dan nadat belanghebbenden gedurende 30 dagen in de gelegenheid zijn gesteld tegen de planwijziging schriftelijke bezwaren in te dienen en dan nadat de Commissie voor Rulmtelijke Ordening en Volkshuisves- ting in de gelegenheid is gesteld zich uit te spreken over de voorgenomen wijziging en de ingekomen bezwaarschriften. Van de voorgenomen wijziging en de mogelijkheid voor belanghebbenden bezwaren in te dienen, geven burgemeester en wethouders tevoren kennis aan de eigena- ren en gebruikers van betreffende en aangrenzende gronden en gebouwen, in één of meer weekbladen die in de gemeente worden verspreid en op de gebruikelijke wijze. Bij de inzending van het besluit tot wijziging ter goed- keuring aan Gedeputeerde Staten worden de ingekomen bezwaarschriften in af- schrift mede overgelegd. - 20 - 4e afd. ARTIKEL 13 26 niaart 1987

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 22