qe afd 26 maart 1987 28 Het gaat overigens niet alleen om het Julianaplein, maar ook om de biblio- theek met het aangrenzende terrein. Het Julianaplein is wel in de betreffende aankondiging genoemd; bovendien hoeft de naam van een plan niet direkt betrekking te hebben op alle binnen het plangebied gelegen straten. ad cHet perceel Franz Schubertlaan 37 heeft geen konsoliderende bestemming; bovendien zijn de bouwmogelijkheden aanzienlijk vergroot, hetgeen als zeer onwenselijk wordt ervaren. In het vigerende bestemmingsplan is het perceel bestemd tot bijzonder of openbaar gebouw. Oeze bestemming is - zij het in enigszins andere woorden - overgenomen in het onderhavige plan. Van een wijziging in de bestemming is dan ook geen sprake. De vergunning voor het verbouwen van een gedeelte van het pand tot vereni- gingsgebouw is verleend en de schorsingsverzoeken zijn afgewezen. 0P het moment van de vaststelling van het plan zal het gebouw naar alle waar schijnlijkheid in gebruik zijn bij de betrokken vereniging. De peuterzaal is reeds geruime tijd gevestigd in het overige deel van het pand. De bestemming is, gelet op het vorenstaandekonsoliderend van aard. Van het totale terrein met een oppervlakte van cirka 2000 m2 mag volgens het vigerende plan ongeveer 700 mz worden bebouwd. Het onderhavige ontwerpplan laat nog geen 700 m2 bebouwing toe. In het nieuwe plan is de goothoogte te- ruggebracht van 7.00 tot 4.00 meter. De bouwhoogte is beperkt tot 5.00 meter Voor een sportzaal hoeft niet te worden gevreesd. De bouwmogelijkheden zijn beslist niet vergroot. Voorts zijn de volgende feitelijke/informatieve zaken aan de orde geweest: het bruggetje over en het pad langs de Bronsteevaart zijn niet wegbestemd en kunnen blijven bestaan binnen de in het plan opgenoinen bestemmingen; de goothoogte van vrijstaande en aangebouwde bijgebouwen mag ten hoogste 3.00 meter bedragen. Het is niet nodig te bepalen dat alleen platte da- ken zijn toegestaan. In artikel 3, lid 3, wordt de dakhelling begrensd; - 38 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 40