4e afd. 26 raaart 1987 28 de op de kaart aangegeven bouwhoogtes raogen worden overschreden door an- tennes de bouwhoogte van bouwwerken, geen gebouwen of erfafscheidingen zijnde, bedraagt op de bestemming "Tuin" 3.00 meter; op de bestemming "Erf" mogen zowel platte als hellende daken worden ge- bouwd, mits voldaan wordt aan de maximale goot- en bouwhoogtes; in het plan zijn geen maatregelen opgenomen ter beperking van het van de César Francklaan afkomstige geluid; de woningen kunnen over het algemeen aan de achterzijde met 3.00 meter worden uitgebreid. Aangezien niet alle woningen even groot zijn, komt het voor dat in een straat niet alle (achter)bouwgrenzen op éên lijn liggen; hetgeen onder peil wordt verstaan, staat vermeld in artikel 2, lid 2; de vijver op het R. Holplein is niet aangegeven. Bezien zal worden of dit nog moet gebeuren of dat de vijver binnen de bestemming "Groenvoorzienin- gen" valt. De aanwezige bewoners van de Strawinskylaan kunnen zich, met uitzondering van de bewoonster van het pand nr. 49, verenigen met de wijze van bestemmen en met de uitbreidingsmogelijkheden van de woningen aan die laan. In een eerder gehouden informatie-avond m.b.t. de uitbreidingsmoge)ijkheden in de Strawinskylaan hadden diverse personen wel moeite met de voorgestelde uitbreidingen). Genoemde bewoonster is van mening dat de uitbreiding aan de verkeerde kant van haar woning is geprojekteerd. Na het bezien van de situatie ter plaatse is gebleken dat tegen de gewenste lokatie geen bezwaren bestaan. Zodra het ontwerp-bestemmingsplan verder in procedure is, kunnen wellicht voor de te realiseren uitbreidingen artikel 19-procedures worden gestart. - 39 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 41