4e afd. 26 maart 1987 VASTSTELLING BESTEHMÎNGSPLAN "COMPONISTEMVflJK" 28 De raad van de gemeente Heemstede; overwegende dat met ingang van 17 november 1986 gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp- bestemmingsplan "Componistenwijk" dat binnen de gestelde termijn bezwaarschriften zijn ingekomen van; 1. de heer mr. W. van Vugt, advocaat te Amsterdam, namens de bewoners van het Julianaplein 2 t/m 12 (even nummers) en 5 t/m 15 (oneven nummers), alhier; 2. de heer drs. G.A.G. van Raamsdonk, Joh. Verhulstlaan 32, alhier, dat. alle recklamanten hun bezwaren hebben gericht tot de gemeenteraad; Dat de inhoud van de bezwaarschriften als volgt kan worden samengevat, terwijl de bezwaren kunnen worden beantwoord, zoals achter de verkorte inhoud is vermeld; 1De heer mr. M. van Vugt, namens bewoners van het Julianaplein. Het bezwaarschrift van de bewoners richt zich op de in het plan opgenomen mogelijkheid de bestemming groenvoorziening van het Julianaplein te wijzigen in verblijfsgebied. Reclamanten vrezen bij gebruikmaking van deze wijzigingsbevoegd- heid aantasting van hun woon- en leefmilieu. In het bezwaarschrift wordt het volgende aangevoerd; a. In het bestemmingsplan Binnenweg e.o. werd het Julianaplein bestemd tot verblijfsgebied. Aan dit onderdeel werd door Gedeputeerde Staten goedkeuring onthnuden omdat de noodzaak tot zo'n ingrijpende bestemmingswijziging onvoldoende was aangetoond. - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 4