4e afd. 26 maart 1987 HERtNRICHTItlG DEELGEBIEO A INDISCHE WIJK 34 Heemstede, 25 februari 1987. Aan de raad, Op 11 november 1986 hebben wij een programma van eisen vastgesteld voor de herinrichting van deelgebied A van de Indische wijk. Dit deelgebied omvat: de Bosboom Toussaintlaan, de Nic. Beetslaan, het Nic. Beetsplein, de Voorweg en de Winterlaan. Het programma is tot stand gekomen na over- teg met de bewoners. De commissie voor verkeer en civieltechnische werken verklaarde zich akkoord met het programma van eisen onder het voorbehoud dat het. instel- len van één- of tweerichtingverkeer op het zuidelijke deel van de Bosboom Toussaintlaan nogmaals met de bewoners zou worden besproken; verder vroeg de commissie extra aandacht voor de vormgeving, de materiaalkeuze en het kleurgebruik o.a. in de Voorweg. Voor de diverse straten zijn detail-herinrichtingsplannen ontwikkeld. Op verzoek van enkele bewoners heeft vervolgens informeel overleg plaats gevonden over deze plannen. Dit vooroverleg heeft geleid tot bijstelling op een aantal punten. Daarna zijn alle bewoners in de gelegenheid gesteld hun oordeel te geven over de plannen per straat. Mede naar aanleiding van geuite wensen zijn de tekeningen op onderdelen zoveel mogelijk aangepast. Gesteld mag worden dat het thans voor u ter inzage gelegde plan qua hoofdopzet en uitwerking van essentiële onderdelen de instemming heeft van het merendeel van de bij de inspraakavonden aanwezige bewoners.

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 69