4e afd 26 maart 1987 36 BEZWAARSCHRIFT IflZAKE LIEVEM DE KEYLAAN 24 Heemstede, 17 maart 1987. Aan de raad, In uw vergadering van 29 mei 1986 heeft u besloten te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor het perceel Lieven de Key- laan 24. Tegen dit besluit hebben de heren C. van der Vlugt en D. Ruting be- zwaar aangetekend ingevolge de Wet Arob. Het bezwaarschrift is ter behandeling aan de commissie voor de beroepschriften voorgelegd. Deze commissie heeft op 18 november 1986 een openbare hoorzitting ge- hcuden, waarin het bezwaarschrift is behandeld. Van het verhandelde ter zitting is een verslag gemaakt, dat voor u ter inzage is gelegd. De commissie adviseert u reklamanten, voor zover hun bezwaarschrift de belangen van het bestuur van de Stichting Dienstencentra Zuid- Kennemerland betreft, niet ontvankelijk te verklaren. Reklamanten voerden ondermeer aan dat het Dienstencentrum de betreffende grond ten zuiden van het Dienstencentrum graag voor zomergebruik en voor parkeergelegenheid bij invalidenvervoer zou willen gebruiken. De commissie is van mening dat genoemde belangen van het. Diensten- centrum geen belangen zijn waarin reklamanten rechtstreeks zijn ge- troffen. Voor zover het bezwaarschrift de belangen van reklamenten als omwonen- den betreft, dienen reklamanten wel ontvankelijk verklaard te worden. De commissie adviseert u deze bezwaren ongegrond te verklaren, aange- zien het bestreden besluit. met de nodige zorgvuldigheid is genomen, waarbij een afweging van alle betrokken belangen heeft plaatsgevonden. Daarbij is voorts in aanmerking genomen dat de Lieven de Keylaan in de loop van 1988 gereconstrueerd zal v/orden, zodat de thans door de bewoners ondervonden parkeeroverlast sterk zal verminderen. Wij kunnen ons met dit advies verenigen en stellen u voor overeenkomstig het advies van de commissie voor de beroepschriften te beslissen. Burgemeester en wethouders van Heemstede, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. v?n den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 85