2e afd. 7 mei 1987 BIJSTELLINPi BFLEIDSPI All VOORJAAR 1987 61 lleemstede, 1 april 1987. Aan de raad, lnleidinq llierbij bieden wij uw raad aan een aantal voorstellen met betrekkinq tot het beleidsplan. Aan de orde komen de samenstel1inq van de meerjaren- wensenlijst (lijst I en II) en onze voorstellen met betrekking tot de heroverweging uitgaven en inkomsten. Hieraan voorafgaand is de financiële situatie geaktualiseerd ten op- zichte van de begroting 1987 en de meerjarenbegrotinq 1987-1991. 'n "w vergadering van 26 juni 1986 is de bijstelling van de doelstellin- gennota gerealiseerd, waarin tevens zijn opgenomen de beleidsintenties 1986-1990. Halverwege deze raadsperiode zal bezien wnrden in hoeverre opschonen en bijstellen van de doelstel1ingennota noodzakelijk is. In de afgelopen maanden is de evaluatie van de beleidsplanning aan de °rde geweest. De beleidsplanning is verder bijgesteld. De vonrnaamste wijzigingen zijn: - de grenzen voor aanmelding van projekten zijn verhoogd; mede met het oog op nieuw beleid is de vermenigvuldigsfaktor van het te heroverwegen bedrag gesteld op 3 4; - het geven van punten voor de prioriteilenstelling blijft arhterwege; hiervoor in de plaats geven de frakties afzonderlijk de volqorde van helangrijkheid van de projekten van lijst I aan; 'vervolgens wnrden de drie lijsten dnor middel van een rekenkundig qemiddelde sai.iengevoegd tot ëên lijst, welke lijst dan als basis dient voor de uiteindelijke priorlteitenstelling; de prioriteileustel I ing vindt in het najaar plaats op het mniiient dal de begroting bekend is.

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 71