■I Opyevuerd door Coiinientaar/toelichting B. en W. V.V.I). Ilet aantal parkeerplafltsen bij de bibliotlieok acht de fraktie te weinio. Iten parkeert in de aangrenzende straten. Realisering van het piojekt betekont bovendien uitbreiding van do parkeergelegenheid vonr de Binnenweg. Ilet projekt lioudt in het iianleggen van 75 parkeerplaatsen alsmede het aanbrengen van verlichting, homen on het treffen van enige groenvoorzieningen. De kosten worden geiaamd op ??5.000,--. Toelichting B en W Het parkeron rondom de bibliotheek loidt in de huidige situatie tot problenien. Wij stelien voor tiet projekt ruiiner te fornuilerenwaardoor ook andere iokatios kunnen worden meegenomen. Ilet projekt zou als volgt kunnon luiden: "Parkeervoorzieningen centruiu". De kosten worden dan geraamd op 465.000,--. In de raming van de rekonstruktie van de v/i.ik ten oosten van de Binneweg is voor deze voorziening 65.000,-- opge- nomen. - De bedoeling van het projekt is om aflnkondigingen en opvattimien (met nict commerciële doeleinden) beter te strooiulijnen. Ilet gaat hierbij om 15 aanplakborden. De P.H.-fraktie doet de suggestie om dit projekt op lijst II te plaatsen. B en W. De kosten worden als volgt geraamd: - houten uitvoering (3 x 1,5 m) 12.500,-- - stalen uitvoering (1,90 x 2,50 nt) 35.000,--. Wij stellen u voor het projekt op lijst I te plaatsen. B en W. Is ook vorig jaar opgevoerd en is bij de prioriteitenstel1ine geëindigd op nunmer 10. Het projekt omvat een gehele ronovatie van de Rlekers- vaartweg, tussen J.P. Strijboslaan en de Kerklaan met als voornaainste onderdeel het vernieuwen van de verharding. De kosten worden geraamd op 500.000,--. Wij stellen u voor het projekt op le voeron. B en W. Is ook vorig jaar opgevoerd en is bij rle prioriteitenstel 1 ing geëindigd op ninirier 13. Dit projekt volgt op nuiiiner 3 r>ii omvat liel vernieuwen van de bestrating. De kosten worden geraamd op 200.000, Wij stellen u voor het projekt op te nemen. B en W. Is ook vorig jaar opgevoerd en is hij de priorileitenstel1ing geeindigd op nuinmer 14. Ilet projekt omvat een vernieuwing van de rioloriny en de bestratingalsmede een wijziging van de straatindeling. De kosten worden geraamd op 525.000,-- Wij stellon u voor het projekt op te nemen. B en W. Is ook vorig jaar opyevoerd en is bij de priorileitenstelling geëindigd op nunnier 15. Ilet projekl lioudt in het vernieuwen van de riolering en de verharding. De kosten worden geraaiiid op 140.000,--. Wij stellen u voor het projekt op te nemen. Is ook vorig jaar opgevoerd en is bij de prinriteitenstelliny geëindigd op nummer 8. Ilet projekt omvat de vernieuwing van de verharding, aanpas- sen van het wegprofiel en zo mogelijk de aanleg van fiotsvoorzieningen. De kosten worden geraamd op f 1.850.000,--. 0p lijst. II is de rekonstruktie van de C.lipper Dreef, tussen de Van Merlenvaart en Dr. ,I.R. Thorbcckeiaan opgeiionien en gopland in 1989. Ilot tl.ans opgevoerde projekt kan op zijn vroegst dan ir. 1990 wnrden aangevangen. Wij sl"llon u voor liel projekl op lo uemeii. 'B

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 85