2e afd. 27 augustus 1987 90 gelet op de Regeling geldelijke steun voorzieningen aan huurwoningen 1987 verder te noemen "de rijksregeling" BESLUIT: aan de stichting "Woningstichting Heemstede" voor het treffen van voor- zieningen aan de huurwoningen zoals dit omschreven is op het aangehech- te formulier, met werkomschrijving, een bijdrage ineens van f 1.581.272, toe te kennen met inachtneming van de volgende voorschriften en beper- kingen: a. binnen drie maanden na toekenning door de Hoofdingenieur-Direkteur van de volkshuisvesting in de provincie, dient een begin gemaakt te zijn met de werkzaamheden; b. de werkzaamheden dienen binnen een door burgemeester en wethouders te stellen termijn voltooid en aan burgemeester en wethouders gereed ge- meld te zijn; c. aan door de gemeente en rijk met contrôle belaste personen dient op door burgemeester en wethouders te bepalen tijdstippen: - toegang te worden verleend tot het gebouwd onroerend goed; - inzage te worden verleend in, de op het treffen van voorzieningen betrekking hebbende, bescheiden en tekeningen; - de op het treffen van voorzieningen betrekking hebbende gegevens te worden verstrekt; - de gelegenheid te worden gegeven tot het controleren van de op het treffen van de voorzieningen betrekking hebbende gegevens; d. de toekenning zal slechts plaatsvinden onder de voorwaarde dat gemeen te van het rijk geldelijke steun tot een gelijke omvang zal ontvangen e. afwijkingen van de werkzaamheden als omschreven in de werkomschrij- ving zijn niet toegestaan, behoudens voorafgaande toestemming van bur gemeester en wethouders; f. alle overige informatie en gegevens die burgemeester en wethouders nodig oordelen om de kosten van de voorzieningen te kunnen beoordelen dienen door of vanwege de aanvrager verstrekt te worden; indien niet wordt voldaan aan het bepaalde in dit besluit, aan door bur- gemeester en wethouders op grond van dit besluit gestelde voorwaarden en

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 117