2e afd. 27 augustus 1987 91 te kennen met inachtneming van de volgende voorschriften en beperkingen: a. binnen drie maanden na toekenning door de Hoofdingenieur-Direkteur van de volkshuisvesting in de provincie, dient een begin gemaakt te zijn met de werkzaamheden; b. de werkzaamheden dienen binnen een door burgemeester en wethouders te stellen termijn voltooid en aan burgemeester en wethouders gereed ge- meld te zijn; c. aan door de gemeente en rijk met contrôle belaste personen dient op door burgemeester en wethouders te bepalen tijdstippen: - toegang te worden verleend tot het gebouwd onroerend goed; - inzage te worden verleend in, de op het treffen van voorzieningen betrekking hebbende, bescheiden en tekeningen; - de op het treffen van voorzieningen betrekking hebbende gegevens te worden verstrekt; - de gelegenheid te worden gegeven tot het controleren van de op het treffen van de voorzieningen betrekking hebbende gegevens; d. de toekenning zal slechts plaatsvinden onder de voorwaarde dat ge- meente van het rijk geldelijke steun tot een gelijke omvang zal ont- vangen; e. afwijkingen van de werkzaamheden als omschreven in de werkomschrij- ving zijn niet toegestaan, behoudens voorafgaande toestemming van burgemeester en wethouders; f. alle overige informatie en gegevens die burgemeester en wethouders nodig oordelen om de kosten van de voorzieningen te kunnen beoorde- len dienen door of vanwege de aanvrager verstrekt te worden; 3. indien niet wordt voldaan aan het bepaalde in dit besluit, aan door burgemeester en wethouders op grond van dit besluit gestelde voor- waarden en voorschriften of aan het bepaalde in de rijksregeling, kan de bijdrage ineens worden bijgesteld dan wel worden ingetrokken en kan hetgeen reeds betaald is door de gemeente worden teruggevor- derd. HEEMSTEDE, 27 augustus 1987. De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter, -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 121