2e afd. 27 augustus 1987 FINAtlCIERING BOUW 23 WONINGWETWONINGEN BLEKERSVAARTWEG/BURGEMEESTER VAN LENNEPWEG 93 Heemstede, 11 augustus 1987. Aan de raad, Door het architektenburo Inbo b.v. te Woudenberg is een plan ontwikkeld voor de bouw van 23 bejaardenwoningen in drie bouwlagen in de 2e fase van het bestemmingsplan Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg. Het bouwplan zal worden gerealiseerd door Banero Spaarneveste b.v. in opdracht van de Stichting Gereformeerde Bouwcorporatie voor Bejaarden te Hoofddorp en omvat 23 driekamerwoningen. Het Ministerie van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieube- heer kan met het bouwplan en de aanneemsom instemmen. Voor de financie- ring van de kosten zalmet uitzondering van de kosten van warmwater- voorziening, een rijkslening worden verstrekt. De grondkosten worden geraamd op f 393.869,en de bouwkosten op 2.163.024,--, inklusief renteverlies tijdens de bouw en omzetbelasting. De totale stichtingskosten bedragen derhalve f 2.556.893,Dat is ge- middeld f 111.170,-- per woning. De kosteri van warmwatervoorziening, die door de voornoemde Stichting zelf gefinancierd dienen te worden, bedragen f 11.500,--. Aan de hand van de geraamde stichtingskosten is de gemiddelde voorlopi- ge huurprijs berekend op f 501,55 per maand. Dit bedrag is exklusief servicekosten. De vergoeding daarvoor zal in een later stadium worden berekend. Het bouwplan ligt voor u op de gebruikelijke wijze ter inzage. Wij stellen u voor een krediet beschikbaar te stellen, konform bijgaand ontwerp-besluit, voor de bouw van 23 gestapelde woningwetwoningen voor bejaarden in het plan B1ekersvaartweg/Burg. van Lennepweg. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, A. Buiter, l.s. De burgemeester, S. Baar, l.b.

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 125