4e afd. 27 augustus 1987 81 HOOFDSTUK I VERKLARIHGEN ARTIKEL 1 BEGRlPSBEPALINGEN In deze voorschriften wordt verstaan onder: 1 .bestemmingsplan of plan het bestemmingsplan - vervat in de onder 2 bedoelde kaart en in deze voorschrif- ten - reqelende de bestemming en het gebruik van de gronden - water daaronder be qrepen - in het gebied dat begrensd wordt door de Crayenestervaart in het noorden het Spaarne in het oosten, de Bronsteevijver en de Bronsteevaart en de P. Aertsz- 1aan-oost in het zuiden en de Heemsteedse Dreef in het westen. 2 .de kaart de tot het plan behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen nr. 4.22.6.1 met bijbehorende verklaring en waarop de in lid 1 bedoelde bestemmingen zijn aan- gegeven. 3 .het plangebied het geheel van gronden - water daaronder begrepen - dat door de grens van het plan wordt omsloten. 4. bestaande bouwwerken de op de dag van het in ontwerp ter inzage leggen van dit plan bestaande bouwwer- ken, alsmede bouwwerken die worden of mogen worden gebouwd krachtens een verleen- de of nog te verlenen bouwvergunning. 5^prakti jkruimte een gebouw of een deel van een gebouw dat dient voor het uitoefenen van een beroep dan wel het verlenen van diensten op administratiefmaatschappelijk juridisch, medisch, therapeutisch of kunstzinnig gebied alsook op hiermee gelijk te stellen terrein. 6^bi jgebouwen een bij een hoofdgebouw behorend gebouw dat ondergeschikt is aan en ten dienste staat van dit gebouw. bouwperceei een aaneengesloten stuk grond, waarop krachtens het plan bij elkaar behorende bebouwing toelaatbaar is, inklusief de eventuele daarop aangegeven bestemmin- gen erf en tuin. 8.bouwqrens de op de kaart aangegeven lijn die niet door gebouwen mag worden overschreden behoudens krachtens deze voorschriften toegelaten afwijkingen. 9^bouwvlak een op de kaart aangegeven door bouwgrenzen omsloten vlak, waarmee de gronden zijn aangeduid waarop gebouwen zijn toegelaten. -13-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 13