4e afd. 27 augustus 1987 81 10. bebouwinqspercentaqe een op de kaart of in de voorschriften aangegeven percentage dat de grootte van het deel van een terrein aangeeft dat maximaal mag worden bebouwd. i 11. commissie voor ruimtelijke ordeninq en volkshuisvestinq de raadscommissie ingesteld op grond van artikel 62 gemeentewet en belast met de ruimtelijke ordening en volkshuisvesting. 12 .woonschip a. elk vaar- of drijftuig dat uitsluitend of in hoofdzaak wordt gebezigd als of te oordelen naar zijn konstruktie en/of inrichting uitsluitend of in hoofdzaak is bestemd tot dag- en/of nachtverblijf van éën of meer perso- nen; b. een vaar- of drijftuig, als bedoeld onder a. in aanbouw; c. een casco dat tot vaar- of drijftuig als bedoeld onder a. kan worden op- gebouwd; d. de overblijfselen van een vaar- of drijftuig als bedoeld onder a. tot en met c. 13. onderkomens voor verblijf geschikte - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voertuigen, toer- en stacaravans, voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten. 14. horecabedrijf een bedrijf dat is gericht op het verstrekken van ter plaatse te nuttigen voedsel r en dranken. 15 .detailhandel het bedrijfsmatig te koop aanbieden, waaronder de uitstalling ten verkoop, verkopen en/of leveren van goederen aan de uiteindelijke verbruiker of gebruiker. 16. dienstverleninq het bedrijfsmatig verlenen van dien^ten, met uitzondering van horeka-aktiviteiten. 17. aan- of uitbouw een bij het hoofdgebouw behorend gebouw dat een verbinding heeft met en deel uitmaakt van het hoofdgebouw. 18. eindwoning een woning, gelegen op een perceei dat is voorzien van een zij-erf. -14-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 14