4e afd. 27 augustus 1987 81 ARTIKEL 5 DETAILHANDEL (D) 1. De op de kaart als zodanig aangegeven gronden zijn bestemd voor het uit- oefenen van detai1handelsaktiviteiten. 2. Op de in lid 1 bedoelde gronden zijn toelaatbaar: a. gebouwen ten dienste van detailhandel en/of dienstverlening; b. gebouwen ten dienste van een reparatie-inrichting voor klein metaal; cgebouwen ten dienste van horecabedrijven; d. woningen; e. bijgebouwen; f. bouwwerken, geen gebouwen zijnde; g. tuinen, waaronder begrepen verhardingen. 3. De gebouwen mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de aan- duidingen op de kaart en de volgende bepalingen: a. de gebouwen mogen uitsluitend binnen het op de kaart aangegeven bouw- vlak worden gebouwd; b. de woningen mogen niet op de begane grond worden gebouwd; c. de gebouwen ten dienste van een reparatie-inrichting mogen uitsluitend worden gebouwd binnen het bouwvlak waar op de kaart de aanduiding (b) is aangebracht; d. de gebouwen ten dienste van horecabedrijven mogen uitsluitend worden ge- bouwd binnen het bouwvlak waar op de kaart de aanduiding (h) is aanqe- bracht. 4. De bouwwerkengeen gebouwen zijnde, mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de volgende bepalingen: a. de bouwhoogte van erfafscheidingen achter de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan mag ten hoogste 1.80 meter bedra- gen b- de bouwhoogte van erfafscheidingen voor de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan mag ten hoogste 1.20 meter bedragen; cde bouwhoogte van de overige bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag ten hoogste 3.00 meter bedragen. 5. Indien op de gronden die op de kaart zijn voorzien van de aanduiding (b) een ander soort bedrijf dan een reparatie-inrichting voor klein metaal ge- vestigd wordt, vervalt de in lid 2 onder b, opgenomen mogelijkheid daar op- nieuw een reparatie-inrichting te vestigen. 6. Indien op de gronden die op de kaart zijn voorzien van de aanduiding (h) een ander soort bedrijf dan een horecabedrijf gevestigd wordt, vervalt de in iid onder c, opgenomen mogelijkheid daar opnieuw een horecabedrijf te vestigen. -18-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 18