4e afd. 27 augustus 1987 81 ARTIKEL 7 BEDRIJVEN (B) 1. De op de kaart als zodanig aangegeven gronden zijn bestemd voor bedrijven. 2. Op de in lid 1 bedoelde gronden zijn toelaatbaar: a. niet voor bewoning bestemde gebouwen ten dienste van bedrijven die zijn genoemd in de kategorieën 1 en 2 van de bij deze voorschriften behorende staat van inrichtingen; b. gebouwen ten dienste van kantoren; c. gebouwen ten dienste van het onderhoud, het herstel en de verkoop van kampeermiddelen en motorvoertuigen d. bouwwerken, geen gebouwen zijnde; e. bedrijfsterreinen en tuinen bij de gebouwen. 3. Op de in lid 1 bedoelde gronden zijn in ieder geval niet toelaatbaar bedrijven vallende onder het Besluit Categorie A-inrichtingen Wet Geluidhinder (Staats- blad 1981, no. 671 laatstelijk gewijzigd 10 september 1985, Stbl. 551) en de- tailhandelsvestigingen, met uitzondering van detailhandelsvestigingen gericht op het te koop aanbieden, waaronder de uitstalling ten verkoop, verkopen en/ of leveren van kampeermiddelen en motorvoertuigen 4. De gebouwen mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de aandui- dingen op de kaart en binnen het op de kaart aangegeven bouwvlak. 5. De bouwwerkengeen gebouwen zijnde, mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de volgende bepalingen: a. de bouwhoogte van erfafscheidingen achter de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan mag ten hoogste 1.80 meter be- dragen; b. de bouwhoogte van erfafscheidingen voor de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan mag ten hoogste 1.20 meter be- dragen; c. de bouwhoogte van de overige bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag ten hoogste 3.00 meter bedragen. 6. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd vrijstelling te verlenen van het be- paalde in lid 2, onder a, voor de vestiging van bedrijven welke naar aard en omvang van de te verrichten be((rijfsaktiviteiten en naar invloed op de omge- ving gelijkwaardig zijn aan de bedrijven genoemd in de kategorieën 1 en 2 van de bij deze voorschriften behorende staat van inrichtingen, met dien verstande dat geen vrijstelling mag worden verleend, dan nadat de Inspekteur van de Volks- gezondheid voor de Hygiëne van het milieu omtrent het verzoek om vrijstelling om advies is gevraagd. 7. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd het plan te wijzigen in die zin dat zij de gronden met de bestemming "Bedrijven", die op de kaart zijn voorzien van de aanduiding "wijzigingsbevoegdheid"in plaats daarvan mogen bestemnen v°or "Woondoeleinden", "Garages","Erf" en "Tuin", zulks met dien verstande dat: a. de bestenming "Woondoeleinden" uitsluitend mag worden gelegd op de gronden gelegen op een afstand van maximaal 24.00 en minimaal 12.00 meter, gemeten uit de as van de Pieter de Hooghstraat; b. het aantal woningen niet meer dan 3 mag bedragen; 20

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 20