4e afd. 27 augustus 1987 81 c. de goothoogte van de gebouwen op de gronden met de bestemming woondoeleinden niet meer dan 6.00 meter en de bouwhoogte niet meer dan 10.00 meter mag bedragen; d. de goothoogte van de gebouwen op grond met de bestemming erf niet meer dan 3.00 meter en de bouwhoogte niet meer dan 4.00 meter mag bedragen; e. de woningen als éëngezinswoningen moeten worden gebouwd; I f. de woningen aaneen moeten worden gebouwdbij de bouw van meer dan één woning; g. de gezamelijk bebouwde oppervlakte van de gebouwen met de bestemming garages niet meer mag bedragen dan 400 m2; h. zowel de goot-, als de bouwhoogte van de gebouwen binnen de bestemming garages niet meer dan 3 meter mag bedragen; i. het bepaalde in artikel 4, lid 1, lid 2, lid 4 en lid 5 en het bepaalde I in artikel 9, 10 en 11 na de planwijziging van overeenkomstige toepassing zijn. 8. Het besluit tot wijziging wordt niet vastgesteld en ter goedkeuring aan Gede- puteerde Staten gezonden dan nadat belanghebbenden gedurende 30 dagen in de gelegenheid zijn gesteld tegen de planwijziging schriftelijk bezwaren in te dienen en nadat de Commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting in de gelegenheid is gesteld zich uit te spreken over de voorgenomen wijziging en de ingekomen bezwaarschriften. Van de voorgenomen wijziging en de mogelijk- heid voor belanghebbenden bezwaren in te dienen, geven burgemeester en wet- houder tevoren kennis aan de eigenaren en gebruikers van betreffende en aan- grenzende gronden en gebouwen, in één of meer weekbladen die in de gemeente worden verspreid en op de gebruikelijke wijze. Bij de inzending van het be- sluit tot wijziging ter goedkeuring aan Gedeputeerde Staten worden de inge- komen bezwaarschriften in afschrift mede overgelegd. 21

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 21