4e afd. 27 augustus 1987 81 VASTSTELLING BESTEHMINGSPLAN "SCHILDERSWIJK" De raad van de gemeente Heemstede; overwegende dat met ingang van 30 maart 1987 gedurende een maand ter gemeen- tesecretarie voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp-bestemmings- plan "Schilderswijk"; dat binnen gestelde termijn zijn ingekomen: 1. een bezwaarschrift van de heer mr. H.H. Bos, Paulus Potterlaan 17, alhier; 2. een bezwaarschrift van mevrouw A. Post-Kok,Jan Steenlaan 2, alhier; 3. 33 gelijkluidende bezwaarschriften, ondertekend door in totaal 109 bewoners van de Schi1derswijk en aangrenzende Haarlemse lanen; dat reclamanten hun bezwaren hebben gericht tot de gemeenteraad, met uitzonde- ring van de onder 2 genoemde reclamante, die haar bezwaarschrift aan het colle- ge van burgemeester en wethouders geadresseerd heeft; dat deze onregelmatigheid evenwel onvoldoende grond geeft tot niet ontvankelijk- verklaring, terwijl voorts uit de inhoud van het bezwaarschrift duidelijk blijkt dat het gericht is tegen het bestemmingsplan; dat de inhoud van de bezwaarschriften als volgt kan worden samengevat en beant- woord zoals achter de verkorte inhoud is vermeld: 1. De heer mr. H.H. Bos Het bezwaar van reclamant richt zich tegen de bestemming tot bedrijfsterrein van een terrein aan de P. de Hooghstraat. Zowel de vestiging van een hinderwetplichtige bedrijfsvoering als de z.i. onwettige inbreuk op de specifiek vastgestelde bestemming van het bewuste terrein hebben laatstelijk in de jaren 1982-1986 de inzet van administratief- rechtelijke procedures gevormd. Aan zijn bezwaren liggen de volgende overwegingen ten grondslag: 2

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 2