4e afd. 27 augustus 1987 81 Deze bestemmingsregeling maakt het mogelijk om ter plaatse na een plan- wijziging twee tot drie woningen te bouwen. Gelet op het ontbreken van alternatieve lokaties en de op grond van de beperkte hinder lage prioriteit, is een andere bestemniingsregeling en het daarmee "wegbe- stemmen" van het bedrijf hier niet reëelDaarbij zij nogmaals gewezen op de be- drijfsmatige bestemmingen ingevolge het vigerende bestemmingsplan. 2. mevrouw fl. Post-Kok Reclamante maakt bezwaar tegen de geplande bebouwing van het bij haar in eigendom zijnde terrein Pieter de Hooghstraat 35. Bij wijziging van de huidige bestemming zou zij gaarne een aantal huizen, verdeeld over het gehele terrein (woonerf) gebouwd zien. De in artikel 8 van de voorschriften opgenomen wijzigingsbevoegdheid voorziet in de mogelijkheid tot het bouwen van 2 of 3 woningen. Gezien de plaatselijke situatie (vorm van het perceelingesloten tussen achtererven) is het bouwen van deze woningen direkt aan de Pieter de Hooghstraat de enige reële invulling van het terrein. Voor het overige binnengebied bestaat bij een nadere beschouwing slechts de mogelijkheid om garageboxen te realiseren. Een dergelijke bebouwingsmogelijk- heid kan bijdragen tot een beter exploitatieresultaat en daardoor realisering van de wijzigingsbevoegdheid. De voorschriften zullen met genoemde bebouwings- mogelijkheid worden uitgebreid. 3. Bewoners Schilderswijk en aangrenzende Haarlemse lanen. De bezwaren zijn gericht tegen de bestemming "Detailhandel en Horeca" van drie panden in de Jan van Goyenstraat. a. In de bezwaarschriften wordt verwezen naar een in de Hinderwetprocedure voor het pand Jan van Goyenstraat 31 ingediend bezwaarschrift d.d. 6 ja- nuari 1987. Hierin worden als bezwaren aangevoerd: Aantasting van het woon- en leefgenot. 6

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 6