27 augustus 1987 81 Op 25 maart 1982 heeft de gemeenteraad het verkeersstruktuurplan 3e fase vastgesteld. Hierin is o.m. de funktie van een aantal wegen aange- geven met de daarbij behorende toegestane verkeersintensiteit. Hieronder volgt een overzicht van de binnen het plangebied geîegen wegen met een expliciet toegewezen funktie. De niet genoemde wegen hebben in het algemeen slechts een funktie voor de aanliggende bebouwing, zodat deze een beperkte verkeersfunktie vervullen. funktie: toeqestane intensiteit (mvt/etm. Heemsteedse Dreef stadsstruktuurweg 10.000 - 30.000 J. van Goyenstraat buurtstruktuurweg 5.000 - 12.000 J.M. Moienaerplein id. id. Van Ostadeplein id. jd! P. de Hooghstraat id. jd. Joh. Bosboomlaan id. jd. H.W. Mesdaglaan id. jd. J. Israëlsplein id. jd! Rembrandtlaan buurtontsluitingsweg 2.000 - 5.000 (noord.rijbaan) Het plangebied is met het openbaar vervoer bereikbaar door middel van de buslijnen 1 en 3 van de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij (NZH) en door middel van de buslijnen 92, 93, 140 en 143 van Centraal Neder- land b.v. (C.N. De bussen van lijn 1 stoppen op de P. de Hooghstraat, de bussen van lijn 3 op de Jan van Goyenstraat en de P. de Hooghstraat en de bussen van de lijnen 92, 93, 140 en 143 op de Heemsteedse Dreef. De noordoost-hoek van het plangebied valt buiten de invloedsfeer van de halten van genoemde lijnen. Als groenelementen kunnen worden genoemd de middenberm van de Heemsteedse Dreefde middenberm van de Rembrandtlaan en plantsoenen bij de Toorop- kade, het J. Israëlsplein en het J.M. Molenaerplein. Door de ruime bebouwing bevindt zich ook tussen de woningen veel groen. Het plangebied wordt aan de oostzijde begrensd door het Spaarne en aan' de noordzijde door de Crayenestervaart. Ten zuiden van de P. Potter- laan bevindt zich de Bronsteevijver. 71

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 71