4e afd. 27 augustus 1987 81 7Hoofdingenieur-Direkteur van de Provinciale Waterstaat Noord-Holland. Door deze instantie is bij brief van 9 mei 1986 als volgt gereageerd: 'n hoofdstuk V (Geluidhinder) wordt mijns inziens ten onrechte de H.W. Mes- daglaan niet vermeld. In het rapport "Inventarisatie wegverkeerslawaaivan de gemeente Heemstede staat voor deze weg een werkdag-etmaalintensiteit van 2850 mvt genoemd, d.w.z. meer dan 2450 mvt/etmaalzodat langs de weg een geluidzône aanwezig is. Deze reaktie is juist. De toelichting is aangepast. Inspekteur van de Volksqezondheid voor de hygiëne van het milieu vnnr Noord-Holland. Door deze instantie is bij brief van 16 mei 1986 als volgt gereageerd: Ingevolge art. 77 Wet geluidhinder is ingeval van nieuwe woningbouw binnen een zône akoestisch onderzoek noodzakelijk. Het gestelde in de toelichting (hoofdstuk V Geluidhinder) dat ruimschoots vol- daan wordt aan de normen in genoemde wet i.c. 50 dB(A) moet hierop zijn geba- Het gestelde in de toelichting is gebaseerd op akoestisch onderzoek. De tekst is verduidelijkt. 10. Provinciale Planoloqische Dienst. Do°r deze instantie is bij brief van 24 februari 1986 als volgt gereageerd: 10.1 Het plan heeft blijkens de toelichting overwegend een konserverend ka- rakter, behoudens het feit dat bestaande woningen over het algemeen aan de achterzijde met 3 meter kunnen worden uitgebreid. Mijn zienswijze hieromtrent heb ik reeds kenbaar gemaakt naar aanleiding van het ontwerp-bestemmingsplan Indische Wijk. Het gestelde terzake ook voor wat betreft de maatschappelijke uitvoerbaarheid (inspraak) is naar mijn mening eveneens van toepassing ten aanzien van dit plan. Ik moge kortheidshalve naar het betreffende advies verwijzen. 10.2 Op de bestenming "Erf" grenzend aan de bestemning "Detailhandelis bebouwing aanwezig, die niet gelegaliseerd wordt door de onderhavige regeling. De vraag is of u deze gebouwen wenst te legaliseren, of dat u met de daarbij behorende middelen streeft naar amovering. In dat laatste geval is tevens de vraag wat daarvan de gevolgen zijn voor de bedrijfsvoering en hoe de verschil- lende belangen zich ten opzichte van elkaar verhouden. Het vorenstaande geldt ook in enkele gevallen voor gebouwen op de bestemminq Tuin". 10.3 Tot slot treft u hierbij aan een bijlage, waarin zijn opgenomen administra- tief/juridische opmerkingen met betrekking tot de voorschriften en de plan- kaart. Ik adviseer u hiermee rekening te houden. 80

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 80