143 3° het vervangen van een primitieve douche- gelegenheid 1° het maken van een ruimte om te koken en het f 1.000,— aanbrengen van een keukeninrichting 2° het vervangen van een primitieve keukenin- f 3.500,— richting 1° het maken van een berging buiten de woning 2° het vervangen van een berging, waarvan de f 2.000,— f 2.000,- noodzaak tot vervanging voortvloeit uit gebre- ken aan de fundering en waarbij tevens een con- structief verantwoorde fundering wordt aange- bracht het vergroten van een woonkamer, kleiner dan 18 m2 door middel van het bewoonbaar maken van een in- pandige ruimte f 2.000,— f 1.000,— het verbeteren van bestaande of, indien de woning minder dan drie slaapkamers bevat, het maken van nieuwe slaapkamers, per slaapkamer (in totaal voor niet meer dan drie slaapkamers) f 1.000,— Het aanbrengen van isolerende voorzieningen aan een woning. De bijdrage ineens, zoals in artikel 10 onder f, aangeduid, be- draagt 75% van de werkelijke kosten tot het maximum zoals ver- meld bij de hieronder weergegeven voorzieningen: Het aanbrengen van isolerende voorzieningen: a. - gevel-isolatie f 20,- per m2 b. - dak-isolatie f 15,-- per m2 c. - glas-isolatie f 60,-- per mz d. - begane grondvloer-isolatie f 10,per mz Het niveau van de te treffen voorzieningen (aanpassing van vloer-, wand-, c.q. glas-,/dakconstructies) moet minimaal overeenkomen met de voor de betreffende vlakken, - ten tijde van de aanvraag - gel- dende normen, als opgenomen in de gemeentelijke bouwverordening. het treffen van voorzieningen tot opheffing van bouwtechnische gebreken van een woning. 17 december 1987

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 115