WE 17 december 1987 149 Artikel 10 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: Subsidie wordt verleend voor zover op de goedgekeurde begroting van de gemeente hiervoor de benodigde gelden zijn uitgetrokken ten behoeve van de in het plan omschreven aktiviteiten en/of voorzieningen. Artikel 13 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: De arbeidsvoorwaarden van personeel moeten overeenkomen met de ter zake gestelde wettelijke regels. Artikel 14, lid 1 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: 1. De subsidiabele personeelsformatie wordt door de raad vastgesteld, gelijktijdig met de vaststelling van het plan. Artikel 19, lid 1, 2, 4 worden gewijzigd en gelezen als volgt: 1. Op de subsidie-aanvraag wordt voorlopig beslist bij de vaststelling van het plan. 2. In afwijking van het vorige lid kan op een subsidie-aanvraag, die betrekking heeft op aktiviteiten en/of voorzieningendie op het mo- ment van de vaststelling van het plan niet waren te voorzien, voor- lopig worden beslist bij het afzonderlijk raadsbesluit. 4. Burgemeester en wethouders delen de voorlopige beslissing op de sub- disie-aanvraag schriftelijk aan de organisatie mede binnen drie dagen, nadat het plan is vastgesteld en vermelden daarbij welke nadere voorwaarden door hen zijn gesteld. Artikel 30 wordt gewijzigd en gelezen als volgt: 0p een subsidie-aanvraag, die is ingediend voor het tijdstip waarop deze verordening in werking treedt en waarmee beoogd wordt subsidie te verkrij- gen voor het jaar 1988 is de algemene subsidieverordening specifiek wel- zijn van 26 juni 1986 van toepassing. 3

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 141