APZ 17 december 1987 KREDIETEN POSTREGISTRATIESYSTEEM EN BEVOLKINGSSYSTEEM 150 Heemstede, 3 december 1987 Aan de raad, In het automatiseringsplan zijn voor 1988 o.a. de projekten bevolkings- systeem en postregistratiesysteem gepland. Deze projekten zijn noodzakelijk wegens de vervanging van de P7000. In verband met de reorganisatie bleek 1 januari 1988 als startdatum voor het postregistratiesysteem dringend gewenst. De kosten voor aanschaf van terminals en programmatuur bedragen f 21.000, inclBTW) Wij verzoeken u hiervoor een krediet beschikbaar te stellen. Per 1-1-1989 wordt de Gemeentelijke Basis Administratie (GBA) ingevoerd bij de gemeenten. Dit betekent dat het bevolkingssysteem op die datum zal moeten voldoen aan nieuwe automatiseringsnormen. Hiervoor is een conver- sie noodzakelijk. In het automatiseringsplan is voor 1988 een investering van 72.562,-- geraamd, waarbij de conversiekosten als P.M.-post zijn opgenomen. Deze kosten worden thans begroot op ca. f 60.000,(incl. BTW). Het rijk zal de gemeenten met een nog nader te bepalen bijdrage tegemoet komen om de benodigde medewerking te verkrijgen. Wij gaan er vanuit dat de conversiekosten volledig door een rijksbijdrage kan worden gedekt. In verband met de voortgang van het projekt bevolkingsadministratie ver- zoeken wij u een krediet van f 60.000,-- beschikbaar te stellen t.b.v. een conversie. Het krediet voor de overige investeringskosten van dit projekt zal u begin volgend jaar tezamen met de voor dat jaar geplande projekten en uitbreiding van de computer worden gevraagd. Burgemeester en wethouders van HEEMSTE0E De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 147