Wo 17 december 1987 141 HOOFDSTUK I VERKLARINGEN ARTIKEL 1 BEGRIPSBEPALINGEN In deze voorschriften wordt verstaan onder: 1. Bestemminqsplan of plan het bestemmingsplan - vervat in de onder 2 bedoelde kaart en in deze voorschriften - regelende de bestemmingen en het gebruik van gronden - water daaronder begrepen - gelegen in het gebied zoals dit is weergegeven in de in lid 2 bedoelde kaart 2de kaart de tot het plan behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening nr. 103 30 01 met bijbehorende verklaring waarop de in lid 1 bedoelde bestemmingen zijn aangegeven. 3. het plangebied het geheel van gronden - water daaronder begrepen - dat door de grens van het plan wordt omsloten. 4. bestaande bouwwerken de op de dag van het in ontwerp ter inzage leggen van dit plan bestaande bouwwerken, alsmede bouwwerken die worden of mogen worden gebouwd krachtens een reeds verleende bouwver- gunning. 5. praktijkruimte een gebouw of deel van een gebouw dat dient voor het uit- oefenen van een beroep dan wel het verlenen van diensten op administratiefmaatschapplijk, juridisch, medisch, thera- peutisch of kunstzinnig gebied als ook op hiermee gelijk te stellen terreinen. 6. bijgebouwen een bij een hoofdgebouw behorend gebouw dat ondergeschikt is aan en ten dienste staat van dit gebouw. 7woonschip a. elk vaar- of drijftuig dat uitsluitend of in hoofdzaak wordt gebezigd als of te oordelen naar zijn konstruktie en/of inrichting uitsluitend of in hoofdzaak is bestemd tot dag- en/of nachtverblijf van één of meer personen; b. een vaar- of drijftuig, als bedoeld onder a. in aanbouw; c. een casco dat tot vaar- of drijftuig als bedoeld onder a. kan worden gebouwd; d. elk vaar- of drijftuig, waarin of waarop bedrijfsmatige -18-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 20