Wo 17 december 1987 ARTIKEL 5 BEDRIJVEN B 141 1. De op de kaart als zodanig aangegeven gronden zijn bestemd voor bedrijven. 2. Op de irj lid 1 bedoelde gronden zijn toelaatbaar: a. niet voor bewoning bestemde gebouwen ten dienste van bedrijven die zijn genoemd in de kategorieen 1 en 2 van de bij deze voorschriften behorende Staat van Inrich- tingen; b. bouwwerken, geen gebouwen zijnde; cbedrijfsterreinen en tuinen bij de gebouwen; 3. Op de in lid 1 bedoelde gronden zijn in ieder geval niet toelaatbaar bedrijven voorkomend op de lijst van A- inrichtingen als bedoeld in artikel 16, lid 1, van de Wet geluidhinder (Stbl. 1981, nr 671 laatstelijk gewijzigd 10 sept.'85 stbl.551) en detailhandelsvestigingen. 4. De gebouwen mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de aanduidingen op de kaart. 5. De bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de volgende bepalingen: a. de bouwhoogte van erfafscheidingen achter de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan, mag ten hoogste 1.80 meter bedragen; b. de bouwhoogte van erfafscheidingen voor de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan mag ten hoogste 1.20 meter bedragen; c. de bouwhoogte van de overige bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag ten hoogste 3.00 meter bedragen. 6. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd vrijstelling te verlenen van het bepaalde in lid 2 onder a, voor de vesti- ging van bedrijven welke genoemd zijn in de kategorieën 3 en 4, dan wel niet genoemd zijn in de kategorieën 1 of 2, en naar aard en omvang van de te verrichten bedrijfsaktivi- teiten en naar invloed op de omgeving gelijkwaardig zijn aan de bedrijven genoemd in de kategorieen 1 en 2 van de bij deze voorschriften behorende Staat van Inrichtingen. 7. Burgemeester en wethouders kunnen bij de verlening van de in lid 6 bedoelde vrijstelling voorwaarden stellen met betrekking tot verkeersaantrekkende werking, alsmede aan milieubelastende factoren in het algemeen, onverminderd hetgeen terzake is bepaald in de Hinderwet, de lozingsver- ordening en overige van toepassing zijnde wetgeving. -24-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 26