Wo 17 december 1987 ARTIKEL 8 ERF E 141 1. De op de kaart als zodanig aangegeven gronden zijn bestemd voor erf bij gebouwen op hetzelfde bouwperceel of het perceel waartoe zij blijkens hun situering behoren. 2. Op deze gronden zijn toelaatbaar: a. praktijkruimten aangebouwd aan de woningen op de aangrenzende grond; b. niet voor bewoning bestemde bijgebouwen en entrees voor woningen c. carports; d. bouwwerken, geen gebouwen zijnde; e. tuinen, waaronder begrepen verhardingen 3. De gebouwen mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de aanduidingen op de kaart en de volgende bepalingen a. van de oppervlakte van de voor de naar de weg gekeerde gevel van de woning gelegen erven met een diepte van ten minste 4.50 m mag per woning ten hoogste 45% bebouwd worden met een maximum van 12 m2carports daaronder niet begrepen; b. van de oppervlakte van de niet onder a. genoemde erven mag per woning ten hoogste 30% met een maximum van 30m2 bebouwd worden als bedoeld in lid 2 onder a. en b. 4. De bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mogen uitsluitend gebouwd worden met in achtneming van de volgende bepalingen: a. de bouwhoogte van erfafscheidingen mag ten hoogste bedragen; 1voor de naar de weg gekeerde gevel van een woning of het verlengde daarvan 1.00 m; 2. achter de naar de weg gekeerde gevel van een woning of het verlengde daarvan 1.80 m,- b. de bouwhoogte van overige bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag ten hoogste 3 m bedragen. 5. Carports mogen uitsluitend worden gebouwd op de in lid 3 onder a. bedoelde gronden met een bouwhoogte van ten hoogste 3.00 m en een oppervlakte van ten hoogste 15 m2; 6. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd ten aanzien van eind- of hoekwoningen vrijstelling te verlenen van het bepaalde in lid 3, onder b.voor het vergroten van de maximaal toelaatbaar te bebouwen oppervlakte, met dien verstande dat de aan- of uitbouw geen grotere oppervlakte dan 4 0 m2 mag hebben. 7. Een vrijstelling, als bedoeld in lid 6, wordt niet verleend dan nadat belanghebbenden gedurende 14 dagen na publikatie in de gelegenheid zijn gesteld daartegen schrif- telijk bezwaren in te dienen bij het college van burge- meester en wethouders. -28-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 30