Wo 17 december 1987 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN "GROENENHOVEN" 141 Heemstede, 25 november 1987. Aan de raad, Met ingang van 14 september 1987 heeft gedurende een maand ter gemeente- secretarie voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Groenenhoven". Dit plan heeft betrekking op het gebied dat globaal begrensd wordt door het woongebied Linge in het westen en de Eemlaan in het zuiden en omvat voorts enige percelen langs de Herenweg en de Manpadslaan (waaronder be- drijfshallen en volkstuincomplexen). Voor de beschrijving van het plan kan kortheidshalve verwezen worden naar de bij het ontwerp behorende toelichting. Tegen het ontwerp zijn 12 bezwaarschriften ingediend waarvan twee be- zwaarschriften (mede-)ondertekend zijn door resp. 29 en 9 buurtbewoners. De verkorte inhoud daarvan en beantwoording zijn opgenomen in het ont- werp-besluit. Bezwaarden zijn uitgenodigd voor het geven van een mondelinge toelich- ting op hun bezwaren in de vergadering van de commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting op 9 december 1987. Het verslag van deze vergadering zal voor u bij de stukken ter inzage worden gelegd. De ingediende bezwaren hebben ons geen aanleiding gegeven het ontwerp- plan te wijzigen. Wij stellen u voor tot vaststelling van het bestemmingsplan "Groenenho- ven" te besluiten overeenkomstig bijgevoegd ontwerp. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 3