Wo 17 december 1987 141 Doel van deze regeling is de eenvormigheid te bevorde- ren. Ter plaatse zijn hobbykasjes toelaatbaar, mits de plaatsing daarvan de aanwezige open struktuur zo beperkt mogelijk aantast. Met de amateur-tuindersvere- niging heeft de gemeente hierover overeenstemming bereiktDe opgenomen bepaling beoogt deze overeenstem- ming in het plan te verwerken zonder onnodige detail- lering Lid 5: De afmetingen van hobbykasjes ware te regelen alsmede het feit, dat per tuin (van min. 100 m2een kasje van 12 m2 mag worden gebouwd. In de toelichting en voorschriften wordt aan burgemees- ter en wethouders de bevoegdheid gegeven tot het stellen van nadere eisen met betrekking tot situering en grootte van de hobbykasjes. Hiermee zijn voldoende waarborgen geschapen om onevenredige en landschappelijk onaanvaardbare bebouwing te kunnen reguleren. Bij de Staat van Inrichtingen wordt een verklaring van de diverse kategorieën gemist. Deze is alsnog opgenomen. Overige door de Direkteur gemaakt opmerkingen met betrekking tot de voorschriften betreffen onjuiste verwijzingen Deze zijn in de voorschriften verwerkt. Tenslotte merkt de Direkteur op dat het bouwwerk op het kadastrale perceel 1326 (bestemming rekreatieve doeleinden) zijns inziens aan de oostzijde meer naar de sloot toe staat. Nadere controle heeft uitgewezen dat het gebouw goed is gesitueerd. 2. Hoogheemraadschap van Rijnland Het Hoogheemraadschap deelt mede dat op grond van artikel 40 lid la en k van de Algemene keur vergunnignen vereist zijn voor het dempen van boezemwater, het vergraven van boezem- land tot boezemwateren het maken van de drie geplande bruggen. Van deze opmerking is nota genomen. Te zijner tijd zal bij de verdere uitwerking van het stedebouwkudnig plan hierop terug worden gekomen. 3. Inspecteur van de Ruimtelijke Ordening in de provincies UtrechtNoord-Holland en Flevoland. De Inspecteur vindt dat de onderbouwing van de noodzaak om 108 woningen te kunnen realiseren niet wordt gegeven. -86-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 88