Mo 17 december 1987 141 Merwedeplantsoen. De huidige verkeerssituatie op en rondom dit plantsoen îs dusdamg dat afvoer van het verkeer uit de nieuw geplande wijk tot on- mogelijke en levensgevaarlijke situatles moet leiden. Bij de gepiande reconstructie zal het gebruik van de tegenover het plant- soen 1iggende garages bij het in- en uitrijden een levensgevaarlijke si- tuatie scheppen. Het is reclamanten niet duidelijk hoe het belang "wel- zijnsbeleid en zorg voor de oudere mens" in dit geval wordt gediend. Gepleit wordt voor een rechtstreekse ontsluiting naar de Herenweg over het grondgebied van de volkstuinen. Voor wat betreft de door reclamant gemaakte opmerkingen aangaande de ver- keerssituatie op en rondom het Merwedeplantsoen kan vermeld worden dat bij de °Pstelling van het plan rekening is gehouden zowel met de huidige verkeerssituatie als de toekomstige. De voorgenomen herinrichting van het Merwedeplantsoen heeft hierbij als doel dat ook na de realisering van "Groenenhoven" een verkeersvei1ige situatie zal blijven bestaan. Voor wat betreft het aangehaalde "welzijnsbeleid en zorg voor de oudjre mens" kan gewezen worden op de na de herinrichting verbeterde situatie voor wat betreft het in- en uitrijden van de direct aan de weg gelegen garageboxen. Een rechtstreekse ontsluiting naar de Herenweg is om meerdere redenen niet mogelijk c.q. ongewenst. Voor een nadere motivering van de weerleg- ging van dit bezwaar alsmede van de overige bezwaren kan verwezen worden naar hetgeen terzake bij de behandeling van de bezwaarschriften nr. 1 en 2 is opgemerkt. 5. De heer C.P.J.M. de Winter. Reclamant geeft aan als bewoner en direct betrokkene gebruik te willen maken van de mogelijkheid bezwaar aan te tekenen tegen het ontwerp-bestem- mingsplan, doch verzuimt een nadere aanduiding of motivering hiervan te geven. Nu reclamant verzuimt een nadere aanduiding of motivering van zijn bezwa- ren te geven, kan geen inhoudelijke beoordeling plaatsvinden. -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 8