Wo c. Plangebied d. Bouwplan e. Tijdschema f. Overlegstructuur g. Inrichtingsplan h. Bouwrijp maken iWoonrijp maken j. Exploitatieveror- dening 1971 k. Goedkeuringen 1. Openbaar gebied 25 februari 1988 17 het gebied waarbinnen het plan geprojekteerd is. het door de B.V. op te stellen plan voor de bouw van woningen met bijbehorende werken con- form Art. 19 Wet R.O. het tijdschema voor de realisering, zoals be- paald bij bijlage IV, onverminderd het bepaal- de in deze overeenkomst. het basisschema voor het overleg tussen par- tijen en adviseurs. het plan houdende de inrichting van de openba- re gebieden met inbegrip van de gebieden ten dienste van nutsbedrijven (bijlage III). de te verrichten werkzaamhedendie nodig en dienstig zijn om met de bouwwerkzaamheden een aanvang te kunnen nemen. de te verrichten werkzaamhedendie nodig en dienstig zijn voor het gebruiken van de gerea- 1iseerde woningen. de exploitatieverordening van de gemeente Heem- stede, zoals vastgesteld op 28 januari 1971 ge- wijzigd bij besluit van 24 februari 1972, hou- dende de voorwaarden waarop de gemeente medewer- king zal verlenen aan het in bouwexploitatie brengen van grond. alle onherroepelijke niet aan belemmeringen van publiekrechtelijke aard onderhevige vergunnin- gen, ontheffingen, beschikkingen, eventuele sub- sidies, vrijstel1ingen en verklaringen, welke vereist c.q. gewenst zijn voor de realisatie van het plan. het gebied, waarop binnen het plangebied openba- re werken zijn of worden aangelegd, zoals open- bare verhardingen, openbaar groen, speelplaatsen en open water. -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 21