Wo 25 febroari 1988 17 ziene omstandigheden. 5.6. De B.V. verplicht zich op verzoek van de gemeente mee te werken aan het houden van hoorzittingen en de opstelling van informatie ten be- hoeve van het voeren van overleg met de bevolking. ARTIKEL 6. OVERLEGSTRUCTUUR. 6.1. Het overleg tussen partijen, waarvan deze overeenkomst uitgaat, zal worden geëffectueerd in een werkgroep waarin de diverse disciplines van de gemeentelijke diensten en vertegenwoordigers van de B.V. plaats hebben. 6.2. Indien in werkgroepverband over bepaalde onderwerpen geen overeen- stemming kan worden bereikt, zal het onderhavige onderwerp ter be- oordeling en afdoening worden voorgelegd aan een overlegorgaan, waarin in principe zitting hebben de wethouder met de portefeuille Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting, voorzitter, de directie van de B.V. en de leden van de werkgroep, bedoeld in artikel 6, lid 1. ARTIKEL 7. PLAN. 7.1. De opstelling van het bouwplan zal geschieden, overeenkomstig het bestemmingsplan en de criteria, door partijen vastgelegd in deze overeenkomst met toepassing van artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid 8 Woningwet. 7.2. Met inachtneming van het overigens in deze overeenkomst bepaalde vindt de ontwikkeling en realisatie van het plan plaats in de pe- riode conform het aan deze overeenkomst gehechte tijdschema (bij- lage IV). ARTIKEL 8. B0UWPR0GRAMMA. 8.1. De op basis van deze overeenkomst te realiseren woningen in het plan zullen alle worden gebouwd in opdracht van de B.V. De wonin- gen worden gebouwd onder de garantie van de Stichting Garantie In- stituut Woningbouw, of vergelijkbare instelling.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 24