Uo 25 februari 1988 17 te extra-aflossing moet in een 20 kort mogelijke periode voldaan worden. ARTIKEL 9. VERWERVING EN UITGIFTE VflN GROND. 9.1. Bij verkoop van de te realiseren woningen voor eigen bewoning zul- len de woningen in de prijsklasse onder de voor Heemstede gelden- de koopprijsgrens eerst gedurende maximaal 3 inaanden uitsluitend worden aangeboden aan ingezetenen van de gemeente en personen, die maatschappelijk of economisch aan de gemeente gebonden zijn. Vanaf genoemde termijn van drie maanden is de toewijzing van de dan nog onverkochte woningen vrij voor gegadigden binnen de agglomera- tie Zuid-Kennemerland of economisch aan deze agglomeratie gebonde- nen. Na 6 maanden is de verkoop niet meer gebonden aan beperkingen wat de herkomst van de aspirant-kopers betreft. Aan kopers van woningen in de prijsklasse boven de voor Heemstede geldende vrije-sectorgrens zullen geen beperkende bepalingen wor- den gesteld. Niettemin zal, zo de gemeente daarom verzoekt, door de B.V. aan kandidaat-kopers, die door de gemeente worden voorgesteld, de voor- keur worden gegeven. Oe woonruimteverordening van de gemeente van 27 februari 1986 is van toepassing. De B.V. zal in de koopcontracten doen opnemen dat de kopers onder- houdsplichting zijn t.a.v. de beschoeiingen. 9.2. Indien voor het bouw- en woonrijp maken door de B.V. werken moeten worden uitgevoerd op of in grond die in eigendom van de gemeente is, zal de gemeente geen precariorecht of andere kosten aan de B.V. in rekening brengen voor het gebruik van de grond. 9.3. De B.V. verkoopt aan de gemeente, zoals de gemeente van de B.V. koopt, voor de prijs van f 1,— (één gulden) de in het plangebied gelegen gronden, waarin of waarop de in artikel 10 genoemde openba- re werken zijn aangelegd. De aan het eigendomstransport verbonden kosten worden gedragen door de B.V. 9.4. De gemeente zal zorgdragen voor aanleg van de nodige nutsleidingen, de riolering en de telefoonleiding uitgezonderd binnen de daartoe -8-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 26