Uo 25 februari 1988 17 op te nemen termijn in het saineri te vatten gedetai 11 eerd werksche- ma. De B.V. zal er voor zorgdragen dat de woningen en de woonomge- ving geschikt worden gemaakt om deze aansluitingen te kunnen rea- 1i seren. ARTIKEL 10. BOUH- EN W00NRIJP MAKEN. 10.1. De B.V. draagt als opdrachtgevervoor eigen rekening en risico - onverminderd het bepaalde in de Exploitatieverordening van de geineente - zorg voor het bouw- en woonrijp maken vari de gronden binnen het plan. Het bouw- en woonrijp maken van voormelde gron- den, alsmede de realisatie van de woningen, geschiedt, eventueel per door de B.V. te bepalen deel van het plan, in overleg met de gemeente. Onder bouw- en woonrijp maken wordt ook verstaan het aansluiten van de riolering in het plangebied op de bestaande rio- lering in plan Linge, alsmede de herinrichting van het Merwede- plantsoen (bijlage VI). 10.2. Het bouw- en woonrijp maken geschiedt aan de hand van het aan de gemeente door of namens de B.V. ter goedkeuring aangeboden bestek en tekeningen. Met de uitvoering van de werkzaamheden mag niet eer- der worden begonnen dan nadat het overleg tussen de B.V. en de ge- meente is afgerond en nadat het bouw- en woonrijp makeri betreffen- de, goedkeuringen zijn verleend. De B.V. is bij het opstellen van bestek en tekeningen gehouden aan de eisen zoals vastgesteld in de aan deze overeenkomst gehechte bijlage V en aan het ontwerp van de herinrichting van het Merwedeplantsoen volgens de aan deze over- eenkomst gehechte bijlage VI. Indien als gevolg van technische ontwikkelingen en omstandigheden in het werk een gelijkwaardig resultaat bereikt kan worden door middel van een andere werkwijze en/of materiaalkeuze dun in de bij- lage V was voorzien, is zulks toegestaan na overleg met de gemeente en voorzover dit niet een kostenverhoging voor de gemeente in aan- leg en onderhoud betekent. 10.3. De B.V. zal iri overleg met de gemeente maatregelen nemen om het bouwverkeer op de irigevolge artikel 10 lid 6 overgedragen weggedeel- ten voorzoveel mogelijk te beperken. Schade aaii reeds overgedragen

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 27