Wo 25 febrnari 1988 17 weggedeplten door bnnwverkeer znl voor rekening van de B.V. worden hersteld. De routes voor het bouwverkeer zullen in overleg tussen partijen worden aangegeven. De noodzakelijke voorzieningen, zoals bebording verlichting, overige verkeersmaatregelenonderhoud tijdens de bouw e.d. komen voor rekening van de B.V. 10.4. De gronden welke niet met woningen zullen worden bebouwd en niet zullen bphoren tot de woonbebouwing, zijn bestemd voor openbare werken die conform het inrichtingsplan worden uitgevoerd. 10.5. Zodra de openbare werken feitelijk voor het publiek toegankelijk worden, zal de gemeente wat betreft de verkeers- en gevaarssitua- tie gelden als beheerder in de zin van het Reglement Verkeersre- gels en Verkeerstekens. 10.6. De overdracht aan de gemeente van de openbare werken, zoals ge- noemd in artikelen 9 en 10, zal in maximaal 2 afgeronde, aanslui- t.ende gedeelten plaatsvinden op initiatief van de B.V. De overname door de gemeente zal plaatsvinden uiterlijk 30 dagen na tweede oplevering. 10.7. Telkens indien de B.V. met de werkzaamhedenals genoemd in arti- kel 10 lid 6, gereed is zal de eerste oplevering van de werken aan de gemeente plaatsvinden. De bij de eerste oplevering gecon- stateerde en in het proces-verbaal van oplevering vastgelegde, gebreken zullen door en voor rekening van de B.V. worden hersteld en wel binnen twee maanden na de eerste oplevering. De tweede op- levering vindt plaats zes maanden na de eerste oplevering. 10.8. Het onderhoud van de werken in het openbaar gebied die door de B.V. zijn aangelegd, zijn tot de datum van de tweede oplevering voor rekening van de B.V., daarna voor rekening van de gemeente. 10.9. Indien in hel plan bebouwing voorkomt, die niet door of namens de B.V. zal wcrden gerealiseerd zoals nutsgebouwtjes e.d., over wel- ker realisatie overeenstemming tussen partijen vereist is, ver- plicht de B.V. zich de bouwrijpe kavels aan het bet.reffende nuts- bedrijf op te leveren.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 28