Wo 25 februari 1988 17 het bouw- en woonrijp maken. 11.8. De kosten van ontwikkeling van het bestemniinysplan door de stede- bouwkundig adviseur worden rechtstreeks door de B.V. aan de advi- seur betaald. ARTIKEL 12. TUSSENTIJDSE BEEIHDIGING VAN DE OVEREENKÛHST. 12.1. Deze overeenkomst is tussentijds beëindigd na voorafgaande instem ming van beide partijen, alsmede in de navolgende gevallen: a. indien en zodra de B.V. in staat van fai11issement geraakt, sursêance van betaling aanvraagt, aan haar crediteuren een on- derhands akkoord aanbiedt danwel in liquidatie treedt of an- derszins in haar bevoegdheid om rechtshandelingen te verrich- ten wordt beperkt; b. indien en zodra één der partijen, ondanks schriftelijke aan- maning daartoe, in gebreke blijft aan haar verplichtingen uit deze overeenkomst te voldoen, doch niet dan nadat de in ver- zuim zijnde partij door haar wederpartij alsnog een termijn van een maand heeft verkregen om aan haar verplichtingen te voldoen c. indien en zodra één van de goedkeuringen ondanks de nodige in- spanningen van de aangewezen partij, niet kan worden verkregen c.q. binnen drie jaar na indiening van de desbetreffende plan- nen niet is verkregen; d. indien en zodra ondanks de nodige inspanningen van de B.V. de 40% voorverkoop niet geslaagd is. 12.2. Ingeval van beëindiging op grond van het gestelde in artikel 12 lid 1 zal de overeenkomst alleen worden beëindigd voor wat be- treft: - het in lid 121bgestelde voor dat deel varr het plan, ten aan zien waarvan êén der partijen na het verstrijken van de in art. 12.1 genoemde termijn in gebreke blijft; - het in lid 12.1.C. gestelde voor dat deel van het plan, waarop de niet verkregen goedkeuring(en) betrekking hebben; -13-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 31