IDB 25 februari 1988 AANVULLING EN VLRVANGING VAN MEUBILAIR 23 Heemstede, 2 februari 1988. Aan de raad. Als gevolg van de reorganisatie van het ambtelijk apparaat heeft een her- indeling plaatsgevonden van de gemeentelijke gebouwen aan het Raadhuis- plein en de Van den Eijndekade. Nu de nieuwe organisatorische eenheden zijn gehuisvest, kan de vervanging van een deel van het in gebruik zijnde meubilair niet langer uitgesteld worden. Deze vervanging is noodzakelijk geworden aangezien veel van het aanwezige meubilair, dat overigens veel- soortig is, sterk is verouderd en door gebreken en slijtage minder goed bruikbaar is geworden. Voorts is voor diverse nieuw gecreëerde ruimten geen geschikt meubilair aanwezig, terwijl in toenemende mate de behoefte wordt gevoeld aan meubilair dat voldoet aan de eisen die daaraan heden ten dage moeten worden gesteld. Zo brengt als gevolg van de automatisering de plaatsing van computerapparatuur met zich mee, dat steeds meer kabelaanslu tingen worden gerealiseerd, die öf uit het plafond hangen öf over de vloer worden gevoerd, hetgeen onwenselijk is. Tevens zal bij de vervanging van het meubilair tegelijkertijd aandacht moeten worden geschonken aan: - het opnieuw bekleden van de zitelementen in de openbare ruimten; - het plaatsen van een vergadertafel in de raadzaal, teneinde de capaci- teit van de vergaderruimten te vergroten; - het aanbrengen van knieschotjes onder de tafels in de raadzaal; - het opknappen van de tafels in de grote commissiekamer en in de vergader kamer van burgemeester en wethouders. Het aan te schaffen meubilair is zodanig uitgevoerd, dat de bureaus kunnen voldoen aan de eisen die aan een bepaalde werkplek moeten worden gesteld ei is aanvulbaar. Tevens kunnen alle bureaus worden voorzien van kabelgoten ei zal het aanschaffen van éénsoortig meubilair het voordeel hebben van onder ge uitwisselbaarheid. Van belang is ook dat de levering van het aan te schaffen meubilair gedurei een reeks van jaren kan worden gegarandeerdwaardoor de uniformiteit van I meubilair wordt gewaarborgd. Bij realisering van éën en ander zal er voor de medewerkers een prettiger werkklimaat ontstaan. 1

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 49