APZ 25 februari 1988 VERORDENING SPEELAUTOMATENHALLEN 26 De gemeenteraad van Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 22 februari jl.; gelet op titel V a van de Wet op de kansspelen, het Speelautomatenbesluit, alsmede artikel 195 van de gemeentewet; besluit: vast te stellen de volgende verordening: verordening speelautomatenhallen Heemstede. ARTIKEL 1 BEGRIPSBEPALINGEN Voor de toepassing van deze verordening wordt verstaan onder: a. de wet: de Wet op de kansspelen; b. speelautomatenbesluit: KB van 24-11-1986; c. speelautomaat: een toestelingericht voor de beoefening van een spel dat bestaat uit een door de speler in werking gesteld mechanisch, elektrisch of electronisch proces, waarbij het resultaat kan leiden tot de middellijke of onmiddel1ijke uitkering van prijzen of premies, daaronder begrepen het recht om gratis verder te spelen: d. behendigheidsautomaat: een speelautomaat waarvan: 1. het spelresultaat uitsluitend kan leiden tot een verlengde speelduur of het recht op gratis spellen, en 2. het proces, ook nadat het in werking is gesteld, door de speler kan worden beTnvloed en het geheel of vrijwel geheel van zijn inzicht en behendigheid bij het gebruik van de daartoe geboden middelen afhangt of en in welke mate de speelduur verlengd of het recht op gratis spellen verkregen wordt; e. kansspelautomaat: een speelautomaat die geen behendigheidsautomaat is; f. speelautomatenhaleen inrichting, bestemd om het publiek gelegenheid te geven een spel door middel van speelautomaten te beoefenen, als be- doeld in artikel 30 c, eerste lid, onder c, van de wet;

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 62