26 g. ondernemer: de natuurlijke of rechtspersoon die de speelautomatenhal exploiteert; h. beheerder: degene die met het dagelijks toezicht en de onmiddel1ijke leiding in de speelautomatenhal is belast; 1openbare weg: alle voor het openbaar rij- of ander verkeer openstaande wegen of paden, daaronder begrepen de daarin gelegen bruggen en duikers, de tot die wegen of paden behorende bermen en zijkanten, alsmede kam- peerplaatsen en de aan de wegen of paden liggende en als zodanig aan- geduide parkeerterreinen. ARTIKEL 2 1. Het is verboden zonder vergunning van de burgemeester een speelauto- matenhal te vestigen of te exploiteren. 2. De burgemeester kan uitsluitend voor maximaal ëén speelautomatenhal een vergunning verlenen voor het deel van de gemeente dat op de bij deze verordening behorende kaart is aangegeven. ARTIKEL 3 De ondernemer dient de vergunning aan te vragen onder overlegging van: a. een nauwkeurige beschrijving van de inrichting waarbij is opgenomen de oppervlakte daarvan, alsmede een plattegrond waarin is aangegeven op welke plaats in de speelautomatenhal en in welk aantal kansspel- en/of behendigheidsautomaten worden opgesteld; b. een bewijs van inschrijving bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken; c. een verklaring waaruit blijkt dat hij gerechtigd is over de ruimte te beschikken d. een verklaring omtrent het gedrag: - van de ondernemer dan wel, indien de ondernemer een rechtspersoon is, van degene (n) die de onderneming krachtens de (eventueel bij te voegen) statuten vertegenwoordigt(en) en - van de beheerder. - 2 - APZ 25 februari 1988

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 63