APZ 25 februari 1988 15 zitting. Artikel 16. Nader onderzoek. 1. Indien na afloop van de zitting, doch voordat de beslissing wordt genomen, een nader onderzoek wenselijk blijkt te zijn, zulks ter be- oordeling van het administratief orgaan, geschiedt dit onderzoek door of onder leiding van de burgemeester. Verkregen informatie of advie- zen worden in afschrift aan de belanghebbenden toegezonden. 2. Belanghebbenden kunnen binnen een week, na verzending van de in het eerste lid bedoelde nadere informatie of adviezen, aan de burgemees- ter een verzoek richten tot het beleggen van een nieuwe hoorzitting. Het administratief orgaan beslist omtrent een dergelijk verzoek. 3. Een nieuwe hoorzitting wordt in ieder geval gehouden indien, naar aanleiding van het nader onderzoek of anderszins, feiten of omstandig- hederi bekerid worden die voor de op het bezwaarschrift te neinen beslis- sing van belang kunneri zijn. 4. Op een nieuwe hoorzitting, als bedoeld in het tweede en derde lid, zijn de bepalingen in deze verordening, die betrekking hebben op de hoorzitting, zoveel mogelijk van overeenkomstige toepassing. Artikel 17. Aanhouding van beslissing. Indien het administratief orgaan voor het verstrijken van de in arti- kel 14, derde lid, van de wet bedoelde termijn - ook na verdaging - nog niet beschikt over alle gegevens nodig voor het nemen van een beslissing op het bezwaarschrifthoudt het de beslissing aan. Hiervan doet de burgemeester mededeling aan de belanghebbenden. Artikel 18. Advies aan de qemeenteraad. Indien het administratief orgaan de gemeenteraad is, brengt de commissie voor de beroepschriften aan de raad advies uit onder overlegging van het verslag van de hoorzitting indien deze is gehouden. Artikel 19. Motivering en mededeling van de beslissinq. 1. De beslissing op het bezwaarschrift dient te zijn geinotiveerd. 2. De beslissing op het bezwaarschrift wordt zo spoedig mogelijk door het administratief orgaan schriftelijk aan belanghebbenden medegedeeld. -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 9