31 maart 1988 29 aan door de gemeente en Rijk met controle belaste personen dient op door burgemeester en wethouders te bepalen tijdstippen: 1. toegang te worden verleend tot het gebouwd onroerend goed; 2. inzage te worden verleend in de op het treffen van voorzie- ningen betrekking hebbende bescheiden en tekeningen; 3. de op het treffen van voorzieningen betrekking hebbende ge- gevens te worden verstrekt; 4. gelegenheid te worden gegeven tot het controleren van de op het treffen van de voorzieningen betrekking hebbende gege- vens; d. de verlening van geldelijke steun zal slechts plaatsvinden on- der de voorwaarde dat de gemeente van het Rijk geldelijke steun tot een gelijke omvang zal ontvangen; e. afwijkingen van de werkzaamheden als omschreven in de werkom- schrijving zijn niet toegestaan, behoudens voorafgaande toestem- ming van burgemeester en wethouders; f. alle overige informatie en gegevens die burgemeester en wethou- ders nodig oordelen om de kosten van de voorzieningen te kunnen beoordelen, dienen door of vanwege de aanvrager verstrekt te worden; indien de aanvraag ingediend wordt door een particuliere ver- huurder, kunnen de volgende voorschriften opgenomen worden om speculatie en andere ongewenste ontwikkelingen tegen te gaan; g. de verbeterde woning mag niet zonder voorafgaande toestemming van burgemeester en wethouders omgezet worden in een koopwo- ning; h. de verbeterde woning mag niet zonder voorafgaande toestemming van burgemeester en wethouders gesplitst worden in appartements- rechten als bedoeld in artikel 875 a van het Burgeriijk Wetboek; i. de huurprijs van de woning mag na verbetering niet zonder voor- afgaande toestemming van burgemeester en wethouders gewijzigd worden anders dan met de jaarlijkse trendmatige huurverhoging ofindien van toepassing, de jaarlijkse huurharmonisatie; j. de aanvrager dient de verbeterde woning naar genoegen van bur- gemeester en wethouders te onderhouden. Indien niet wordt voldaan aan het bepaalde in dit besluit, aan -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 10