APZ GEWIJZIGD EXEMPLAAR 31 maart 1988 Voorlichtingsnota 31 Heemstede, 23 maart 1988. Aan de raad, Hierbij treft u aan de nota "Gemeentevoorlichting in Heemstede". Conform het betreffende onderdeel van de "Beleidsintenties en af- spraken" voor de raadsperiode mei 1986 tot mei 1990, d.d. 23 april 1986, ons besluit van 30 september 1986 en ons voorstel aan u van 28 november 1986: "Bijstelling van het beleidsplan najaar 1986" is in de nota aandacht besteed aan de beleidsonderdelen die in de betreffende afspraak c.q. besluiten is/zijn verwoord. Een nadere precisering hiervan is opgenomen in de inleiding van de nota. De nota is het resultaat van een onderzoek naar het huidig en toe- komstig functioneren van de gemeentelijke voorlichting. Onder meer is daarbij aandacht besteed aan de invoering van een kabelkrant met gemeentelijke informatie. Door middel van een bestuursopdracht hebben wij het kader aangegeven voor de beleidsvoorbereiding voor dit onderwerp. In dit verband verwijzen wij u naar bijlage 1 van de nota. Met verwijzing naar onze opmerkingen in de hoofdstukken 2.7 en 4.4 delen wij u mede dat wij hebben gemeend af te moeten wijken van de in bijlage 1 onder c.l. genoemde randvoorwaarden. Wij stellen u voor, akkoord te gaan/c.q. in te stemmen met: a. de invoering van een kabelkrant voor de gemeente Heemstede; b. hiervoor vergunning te verlenen aan het Haarlems Dagblad; c. de financiële consequenties als vermeld in hoofdstuk 7 van de nota; d. de invoering van een jeugdspreekuur. Voor het overige ware naar de mening van de meerderheid van ons college akkoord te gaan met aard en strekking van de nota. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 17