WE 31 maart 1988 27 Het is niet meer na te gaan of hier sprake is van achterstal1ig onderhoud of technisch onderhoud. Vorig jaar is met het schoolbestuur afgesproken dat de dislokatie op papier zal worden opgeheven wanneer de uitbreiding van de Nico- laas Beetsschool aan de Sportparklaan is gereedgekomen. Het school- bestuur kan geen beroep meer doen op de gemeente met betrekking tot de Reggelaan 14 voor de vergoeding van de kosten van groot onderhoud, technische aanpassingen, vervanging en aanpassing meubilair etc. Op dit moment is de uitbreiding nog niet gereed. Gezien het feit dat de aanvraag om medewerking ex artikel 74 van de Wet op het Basisonderwijs na het grotendeels uitvoeren van de werkzaamheden is in- gediend en het schoolbestuur geen vooroverleg heeft gepleegd over te nemen maatregelen en er ook geen sprake was van een spoedgevalis een beroep om medewerking op grond van artikel 74 WBO niet mogelijk voor het herstellen van de dakbedekking van de dislokatie. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor de gevraagde medewerking te verlenen voor het herstellen van schade t.g.v. lekkages aan de Bosch en Hovenschool en de Nicolaas Beetsschool en voor het her- stellen van stormschade aan de Nicolaas Beetsschool en de gevraagde mede- werking voor het herstellen van de dakbedekking van de dislokatie van de Nicolaas Beetsschool aan de Reggelaan 14 te weigeren. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. - 2

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 2