Wo 31 maart 1988 35 VERPLICHTINGEN VAN DE DEELHEMCRS Artikel 11. 1. De gemeenten verplichten zich in opbouwende zin bij te dragen aan oor- deels- en besluitvorming en dragen er zorg voor dat onnodige vertraging in de procedures voorkomen wordt. 2. De gemeenten betrachten terughoudendheid inzake beroepen en bezwaren op instanties buiten de kring van deelnemers. Artikel 12. 1. De deelnemende gemeenten verplichten zich gevraagd en ongevraagd tij- dig alle inlichtingen te verschaffen, die van invloed kunnen zijn op het opstellen, uitvoeren en wijzigen van een dienstregeling van open- baar vervoer. 2. Tot de onder lid 1 genoemde inlichtingen behoren in ieder geval a. Inlichtingen inzake wijzigingen in de inrichting van het bebouwd gebied met een permanent karakter. b. Inlichtingen inzake de weginfrastructuur, waarlarigs de routes van de openbaar-vervoerdiensten voeren of moeten voeren, met name wan- neer reconstructies, opbrekingen, afsluitingen, doorstromingsmaat- regelen en dergelijke voorgenomen zijn. c. Inlichtingen inzake werkzaamhedenevenementen en dergelijke van tijdelijke aard. 3. De deelnemende gemeenten verplichten zich alle overige zaken, het openbaar vervoer betreffende buiten die, welke genoemd zijn in lid 1, te melden, indien vermoed wordt dat deze zaken van belang zijn voor de overige deelnemers of het agglomeratievervoer. Artikel 13. De gemeenten verplichten zich afgesproken civieltechnische en overige noodzakel i jke maatregelen in verband met het uitvoereri van openbaar-ver- voerdiensten op het gewenste moment te treffen. -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 32