wo 26 mei 1988 48 In navolging van het programma van uitgangspunten zal de thans aan- wezige groenvoorziening worden gehandhaafd met uitzondering van de H. de Keyserlaan, waar het plan voorziet in het kappen van de bomen, het opnieuw planten van 35 bomen en het wijzigen van de groenstrook langs de Heemsteedse Dreef. Kosten De kosten van het plan bedragen 1.295.000,--. Wij merken daarbij op dat in het onderhavige plan in verband met het projekt "versobering toekomstige herinrichtingsplannen" een versobering is doorgevoerd van 65.000,--. De versobering bestaat uit het gedeeltelijk hergebruiken van de vrijkomende trottoirtegels terwijl de trottoirs die wel van nieuwe tegels voorzien worden het zonder merwebasaltlaag moeten stellen. In de kostenraming is voorts een bedrag van 38.000,-- opgenomen in verband met het besluit rente tijdens de herinrichting bij te schrijven op het krediet. Tenslotte is bij de raming van kosten rekening gehouden met een bedrag van 12.000,-- in het kader van de 1%-regeling ten be- hoeve van een kunstwerk. Planning en uitvoering Na het maken van het bestek, de aanbesteding en de gunning kan met het werk gestart worden. Het ligt in de bedoeling het werk aan te vangen direkt na afloop van de werkzaamheden in de Raadhuisstraat en het Raad- huisplein. Naar verwachting is dit eind september. Het werk zal onge- veer een half jaar duren. Wij stellen u voor met het plan in te stenmen en ons een krediet te verlenen van 1.295.000,--. De op dit voorstel betrekking hebbende stukken en tekeningen liggen voor u op de gebruikelijke wijze ter inzage. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 10