wo 26 mei 1988 HERIMRICHTING DEELGEBIED C INDISCHE WIJK 49 Heemstede, 17 mei 1988 Aan de raad, Op 9 februari 1988 hebben wij het programma van uitganspunten herin- richting deelgebied C Indische Wijk (pvu) vastgesteld. Op basis hiervan is een plan opgesteld voor de herinrichting. Na een eerste bestuurlijke behandeling in maart is het ontwerp-herin- richtingsplan voorgelegd aan de bewoners. Op basis van hetgeen op de twee inspraakavonden en in schriftelijke reacties naar voren is ge- bracht zijn de ontwerp-herinrichtingstekeningen op enkele ondergeschikte onderdelen aangepast en verwerkt tot een definitief plan. Planbeschrijving Lombokstraat Aan de oostzijde van de Lombokstraat wordt, 20 m. vanuit het trottoir van de Javalaan, een "toegangspoort" tot het 30 kmh-gebied aangelegd in de vorm van een SVT-drempel Ter hoogte van de splitsing met de Celebesstraat en de Sumatrastraat zijn plateaus gesitueerd als snelheidsremmende maatregelen. De plateaus liggen op hetzelfde niveau als de trottoirs. Het hoogteverschi 1 tussen trottoir en rijbaan (inclusief parkeerstroken) is 12 cm. De breedte van de rijbaan van de Lombokstraat is 4.00 m. met aan weers- zijden van de rijbaan parkeerstroken met een kapaciteit van 37 parkeer plaatsen. Hiermee wordt aan de parkeernorm voldaan. De trottoirs hebben een breedte van 1.65 m. Met name nabij de kruising met de Sumatrastraat is de effektieve trottoirbreedte minder dan 1.65 m. omdat daar een aantal geveltuintjes is aangelegd door de bewoners. Van de 25 sierperen in de straat worden 17 exemplaren gehandhaafd, zij het op een andere plaats dan in de huidige situatie. Een aantal sierperen krijgt een plaats in de Sumatrastraat. - 1

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 15